Nedir Yahu Bu DoktorTakvimi?

Nedir Yahu Bu DoktorTakvimi?

Published

DoktorTakvimi olarak sağlık sektöründeki bütün deneyimleri iyileştirmek istiyoruz. Sektördeki bütün hizmet deneyiminin daha insancıl olabileceğini iddia ediyoruz.

DoktorTakvimi.com, sağlık araştırması yapan kullanıcılarla, sağlık profesyonellerini bir araya getiren platformlar arasında en büyüğü olan DocPlanner grubunun bir parçasıdır. DoktorTakvimi, hastalara ve danışanlara, aradıkları sağlık profesyonelleri hakkında araştırma yapma ve soru sorma imkanı sunmakta.

Bunun yanı sıra sağlık kuruluşlarına, hasta randevularını düzenleyip, yönetmek için gerekli yazılım hizmetlerini veriyor.

DocPlanner grubu şuanda aylık 20 milyon hasta ve danışana hizmet vermekte ve sistem üzerinden her ay 500.000 randevu alınmakta. 24 ülkede bulunan web sitelerinde, 6 milyondan fazla sağlık profesyoneli yer almakta ve toplamda 2 milyon kullanıcı yorumu bulunmaktadır. Şirket 2012 yılında Polonya’da kuruldu ve şu anda Varşova, Barselona, İstanbul ve Roma’daki ofislerinde toplamda 420’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Hekimlere, uzmanlara ve sağlık kurumlarına iki temel hizmet vermekteyiz. Bunlar;

1- Özellikle google üzerinden yapılan sağlık araştırmalarında, organik sonuçlar içinde önemli derecede etkin olmanızı sağlayacak online görünürlük.

2- Bütün gününüzü daha rahat planlamanızı, cevapsız ve gereksiz çağrıların tarih olmasını, randevusunu unutan hasta ve danışanları engellemenizi sağlayıcı online randevu takvimi yazılımı.

Bu iki temel hizmete ek olarak verdiğimiz ücretsiz web sitesi, rozetler ve çağrı merkezi desteği ile sağlık profesyonellerinin ve kurumlarının uzmanlık harici bütün iş yükünü sırtlayabileceğimizi düşünüyoruz.

Çatı şirketimiz olan DocPlanner grubunun son yatırım turunda 15 milyon euro daha yatırım almasıyla yolumuza tam gaz devam ediyoruz. Mevcut yatırımcılarımız olan Target ve ENERN yatırım gruplarına bu yatırım turunda One Peak Partners' ı da eklemiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Biz geleceğe hazırız, takipte kalın!

Share

Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.